Top

Yes man!-2008- (Bay evet!) İncelemesi

Yes man!-2008- (Bay evet!) İncelemesi

Filmin imdb bilgileri için buraya tıklayınız…

Komedi kategorisinde yer alabilir.

Jim Carrey baş rolde bu filmde.  Ve oyunculuğunun, komedyenliğinin üstüne yoktur herkes bilir. Bu filmde de öyle ve sizi yeterince gaza getirmekte.

Filme gelirsek; sizlere konusunu şusunu busunu anlatarak heyecanını kaçırmam hiç doğru olmaz. Ama mesele şu; “Hayatın fırsatlarına evet de!” Bu şekilde harika bir senaryo yazılmış. Olaylar birbirine harika bağlanmış. Tahmin edemiyorsunuz bir sonrasında ne olacağını, davranışlarda tepkilerin ne olacağını da bilmiyorsunuz. bu da filmi sizin için müthiş kılmakta. Filmin sonuna geldiğinizde kişisel gelişim seminerlerine katılmış gibi ana temayı elde etmiş ve hedefinize aydınlıkla ve kararlılıkla bakıyor olursunuz. İçinizse kıpır kıpır.

Bu kadar basit inceleme yeter de artar bile…

bize göre bu filmin puanı ise 85…

İyi seyirler

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Adalet peşinde ~ Law Abiding Citizen (2009) başlıklı makalemizde abiding, adalet ve amerika hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Sosyolog, dijital stratejist. Dijital medya, reklam ve growth hacking eğitimleri ve hizmetleri sunarım. PC, konsol fark etmez. Oyun oynamayı severim.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious