Merhabalar gençler ve genç kalanlar!

Lava Medya & Akademi’nin bir eğitmeni olarak, 7-8-14-15 Mart 2020 tarihlerinde, 24 saatlik bir Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimim olacak.

Eğitim Ankara, Çayyolu’ndaki Lava Akademi’de yer alıyor. Adres bilgileri aşağıda olacak. Ücret ve diğer bilgiler için de kendileriyle temas kurmanız yeterli olur.

SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI EĞİTİMİ

A’dan Z’ye, kapsamlı sosyal medya pazarlaması ve sosyal medya reklamcılığı uzmanlık eğitimiyle viralleşin hedeflerinizi ulaşın.

Sosyal medya mecralarını anlamak, sosyal medya stratejisi oluşturmak, Youtube, Facebook, Twitter, Instagram, blog oluşturmanın ve içerik pazarlamasının temellerini öğrenmek, sosyal medya kanalları reklam süreçlerini yönetmek isteyenleri eğitimimize bekliyoruz.

Kapasite: 12 kişi
Son Başvuru Tarihi: 5 Mart 2020

Detaylı bilgi için Lava Akademi ile iletişime geçebilirsiniz. Instagram’da @lavaakademi’ye DM’den de yazabilirsiniz.

Growth hacking, growth marketing (büyüme pazarlaması ve hack’lemesi), dijital pazarlama, reklam eğitimi ve danışmanlığı için de yazabilirsiniz. İstanbul’da ve Ankara’da çözümler sunmaktayız G4A olarak.

Author

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar, kurucu ve yönetici -> @g4asw @hyturkyilmaz @funnelmate @growtholia @hereherethings @justnotcasual

Write A Comment

Pinle!