Ajanslar için Dijital Reklam Boyutları Rehberi Eylül 2018

Ajanslar için Dijital Reklam Boyutları Rehberi Eylül 2018, ajansların kendi içerisinde koordinasyonu, tasarımcı kreatif ekibin dijitalde yapacaklarını bilmesi adına hazırladım. Hatta danışmanlığını yaptığım yerlere de bunu eposta olarak ilettim. Sizlere katkı sağlamak adına sizlerle de paylaşıyorum. Sonuna kadar okumanızda veya noktalara dikkat etmenizde yarar var. Görselleştirme yaparken işinize yarayacak bilgiler sonlarda. Ölçülendirme, şartları ve iş… Okumaya devam et Ajanslar için Dijital Reklam Boyutları Rehberi Eylül 2018

Yayım tarihi
A'dan Z'ye olarak sınıflandırılmış

İşiniz için en iyi dijital pazarlama ajansı bulmak için 5 ipucu

Hangeldiyev reklam ajansının sahibi olarak bu yazıda, elbette, biraz taraflı olacağım, ancak dürüst olmak gerekirse, kendi reklam ajansımın her iş için uygun olmadığını belirtmekte fayda var. Sizi ve işinizi en iyi şekilde temsil edecek bir dijital pazarlama firması bulmak önemlidir. İşte mükemmel dijital pazarlama ajansını seçerken göz önünde bulundurulması gerekenler: İhtiyaçlarınızı bilin Dijital pazarlama ajansı… Okumaya devam et İşiniz için en iyi dijital pazarlama ajansı bulmak için 5 ipucu

App Store Optimizasyonu nedir? ASO nedir?

Google Play Store'un 3. yıl dönemi özel fırsatı

App Store Optimizasyonu nedir? App Store Optimizasyonu – ASO Nedir? Bu yazımda genel hatlarıyla, App Store Optimizasyonunun ne olduğu, neden gerekli olduğu, uygulamalar üzerinde bu optimizasyon çalışmasının hangi araçlarla yapılabildiği ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konularından bahsetmek istiyorum. Mobil uygulamaların hayatımızdaki yeri, taşınabilir cihazlardan erişebilme konforu başta olmak üzere, pek çok sebepten dolayı gün geçtikçe… Okumaya devam et App Store Optimizasyonu nedir? ASO nedir?

A/B Testi Nedir?

A/B testi nedir? Araçları nelerdir? A/B testi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar nelerdir? Bu yazımda size kısaca bunlardan bahsedeceğim. Önce bir yönetici özeti, ardından yukarıda sıraladığım soruların cevaplarını vermeye çalışacağım bir yazı olacak. A/B testi nedir için yönetici özeti A/B testi, kullanıcılardan dönüşüm almayı hedefleyen her online mecranın uygulaması gereken bir test sürecidir. Karar vermeye… Okumaya devam et A/B Testi Nedir?

Growth hacking nedir? Growth hacking marketing nedir?

Growth hacking nedir veya growth hacking marketing nedir? Size bu yazımda bunu açıklamaya çalışacağım. İlk önce yönetici özetiyle minik ve yeterli bilgi, ardından detaylı ve yol gösterici ayrıntılı bildiklerimi paylaşayım. İngilizce ve Türkçe kaynağı da altta bulabileceksiniz. Yönetici özetiyle growth hacking nedir? Growth hacking, TDK tarafından Türkçe karşılığı verilmemiş bir ifade. Türkçe’ye büyüme korsanlığı diye… Okumaya devam et Growth hacking nedir? Growth hacking marketing nedir?

SEO nedir? Arama motoru optimizasyonu nedir?

Seo nedir? Arama motoru optimizasyonu nedir? Bu yazımda kısaca sizlere bunu açıklayacağım. Karşılaştığım Sem nedir sorusundan sonraki en büyük sorulardan birisi SEO nedir, arama motoru optimizasyonu nedir sorusu. Şimdi açıklayayım, önce yöneticiler için mini bir özet. Ardından detaylı bilgi almak isteyenler için ayrıntılı anlatımını terimleriyle beraber sunayım. Yönetici özeti SEO nedir? Arama motoru optimizasyonu nedir? Search engine… Okumaya devam et SEO nedir? Arama motoru optimizasyonu nedir?

SEM nedir? Arama motoru pazarlaması nedir?

Sem nedir? Arama motoru pazarlaması nedir? Bu yazımda kısaca sizlere bunu açıklayacağım. Bildiğiniz üzere ben dijital medya, reklam ve growth hacking marketing/pazarlaması alanında eğitim ve danışmanlık sunuyorum. Bilmeyenler hakkımda sayfama bakabilir veya teklif alın sayfama bakabilir. Karşılaştığım en büyük sorulardan birisi SEM nedir, arama motoru pazarlaması nedir sorusu. SEM Nedir’e geçmeden önce de; Seo paketi alabileceğiniz,… Okumaya devam et SEM nedir? Arama motoru pazarlaması nedir?