Top

Bazı insanların kalpleri o kadar hassas ve iyilik dolu ki!

Bazı insanların kalpleri o kadar hassas ve iyilik dolu ki!

Emeğini sarf eden bir satıcı, kitap yazarı -ki Elif Şafak-, blog yazarları ki Çiğdem Kılıcı, Eray Usta ve Esra Yücer,  ve daha nicesi…

Belki sokakta bir yerlerde karşılaşıyorsunuz Onlarla, belki bir yerlerde omuz omuza mücadele veriyorsunuz O kişiden habersizce…

Çok güzel örneklerle karşılaşıyorum ben de ve bu doruğa ulaştığı an ki bugün, birşeyler paylaşmak istedim. Çok güzel ve zeki bir insan için hediye almak istedim. Kendisi ya da ben diyeyim, 14 şubat’tan ya da doğum günü gibi mesele kutlamaktan uzak duran birisiyim. Hediye alırım, sürpriz yapmayı severim ama onların(kapitalist şirketler) istediği gibi değil.

Ele emeği göz nuru birşey aldım bir satıcıdan ve bir yorum yazdım kendisine O’nu kırmayacağımı düşünerek;

İlgi ve alakanız harika… Hediyeniz de! Yalnız 14 şubat kartı, kese kağıdı ve reklamınızı içeren kartın hediyeyi vereceğim kişi için iyi olacağını sanmıyorum. Çok teşekkür ederim!

Tabi umduğum gibi olmadı ve kırıldığını fark ettiğim için çok üzüldüm. Sırf onun üzüntüsünden O değerli kişinin kalbinin kırılmasından bu yazıyı yazmak istedim ki sizler de bilin bu tip insanların varlığını.

Siz belki benim hissettiklerimi hissetmeyebilirsiniz ama o kişi ne  demiş karşılık olarak, biliyor musunuz (halbuki bu bir ticaret ve es geçmesi gerekebilirdi sadece)?

Özür dilerimm

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Ödemek zorunda mıyız? başlıklı makalemizde bankası, bildirim ve değişikliği hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious