Top

Dijital medya semineri: Geleceğin mesleği dijital medya uzmanlığı

ODTÜ, Geleceğin mesleği dijital medya uzmanlığı teşekkür belgesi

Dijital medya semineri: Geleceğin mesleği dijital medya uzmanlığı

Geleceğin mesleği dijital medya uzmanlığı semineri, ODTÜ, Bilge Adam

Bilge Adam Dijital medya eğitmeni Hasan Yasin Türkyılmaz

Bilge Adam adına ODTÜ’de Finans Ekonomik İstatistik topluluğunun 2015 kongresinde, düzenlenen Geleceğin mesleği dijital medya uzmanlığı seminerimiz.

Konular; Bilge Adam’daki konu içeriklerimiz, daha çok dijital pazarlama alanlarını, sektörel tecrübelerimizi, en iyi sosyal medya pazarlama uygulamalarının anlatımlarını ve içerik doğrulama konularını içerdi.

Kitle; dijital medya, sosyal medya alanlarına ilgi duyan Gazi, Ankara, Hacettepe Üniversitesi ve ODTÜ .

Katılımcılara dipnot; seminerimize olan ilgi ve sorularınız için teşekkür ederim. Sorularınız için bana buradan veya diğer iletişim kanallarından erişebilirsiniz.

Görsellerimiz

IMG_1238 IMG_1241 IMG_1245 IMG_1249 IMG_1257 IMG_1265 IMG_1269

Sunumumuzun içeriği

Sunumumuz yaklaşık 2 saat sürdü.

Bahsettiğimiz konularda öncelikle interaktif pazarlama/dijital pazarlama alanının neleri içerdiğiyle ilgiliydi. Burada bir bilinmeyeni açığa kavuşturmak istedik. Ardından sosyal medya ve içerik doğrulama ile manipülasyonlardan kurtulmayı gördük. Genel bağlamda da dijital medya konularına ve gelen birkaç soruyu cevapladık. Güzel sosyal medya uygulamalarını da gördükten sonra sunumumuzu sonlandırdık.

Ek olarak; Tostçu Mehmet’in sosyal medya çalışmalarını inceledik hep beraber.

Aşağıdaki başlıktan isterseniz seminer slaytının istediğiniz biçimdeki halini indirebilirsiniz. Slideshare ile inceleyebilirsiniz veya yine indirebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum!

İndirebileceğiniz slayt dosyaları ve Slideshare’den sunumumuz

Seminerin slaytını pdf olarak indirmek için tıklayabilirsiniz; 

Seminerin slaytını pptx olarak indirmek için tıklayabilirsiniz; 

Seminerin slaytını Google sunusu olarak indirmek için tıklayabilirsiniz; Bu yazı ilk ve orijinal olarak hyturkyilmaz da yayınlanmıştır.

Sizlerden ricam var!

#hyturkyilmaz #bilgeadam konu etiketleriyle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz veya bizleri mimleyebilirsiniz @bilgeadam veya @hyturkyilmaz ile.

No Comments