Top

Dijital medya semineri: Geleceğin mesleği dijital medya uzmanlığı

ODTÜ, Geleceğin mesleği dijital medya uzmanlığı teşekkür belgesi

Dijital medya semineri: Geleceğin mesleği dijital medya uzmanlığı

Geleceğin mesleği dijital medya uzmanlığı semineri, ODTÜ, Bilge Adam

Bilge Adam Dijital medya eğitmeni Hasan Yasin Türkyılmaz

Bilge Adam adına ODTÜ’de Finans Ekonomik İstatistik topluluğunun 2015 kongresinde, düzenlenen Geleceğin mesleği dijital medya uzmanlığı seminerimiz.

Konular; Bilge Adam’daki konu içeriklerimiz, daha çok dijital pazarlama alanlarını, sektörel tecrübelerimizi, en iyi sosyal medya pazarlama uygulamalarının anlatımlarını ve içerik doğrulama konularını içerdi.

Kitle; dijital medya, sosyal medya alanlarına ilgi duyan Gazi, Ankara, Hacettepe Üniversitesi ve ODTÜ .

Katılımcılara dipnot; seminerimize olan ilgi ve sorularınız için teşekkür ederim. Sorularınız için bana buradan veya diğer iletişim kanallarından erişebilirsiniz.

Görsellerimiz

IMG_1238 IMG_1241 IMG_1245 IMG_1249 IMG_1257 IMG_1265 IMG_1269

Sunumumuzun içeriği

Sunumumuz yaklaşık 2 saat sürdü.

Bahsettiğimiz konularda öncelikle interaktif pazarlama/dijital pazarlama alanının neleri içerdiğiyle ilgiliydi. Burada bir bilinmeyeni açığa kavuşturmak istedik. Ardından sosyal medya ve içerik doğrulama ile manipülasyonlardan kurtulmayı gördük. Genel bağlamda da dijital medya konularına ve gelen birkaç soruyu cevapladık. Güzel sosyal medya uygulamalarını da gördükten sonra sunumumuzu sonlandırdık.

Ek olarak; Tostçu Mehmet’in sosyal medya çalışmalarını inceledik hep beraber.

Aşağıdaki başlıktan isterseniz seminer slaytının istediğiniz biçimdeki halini indirebilirsiniz. Slideshare ile inceleyebilirsiniz veya yine indirebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum!

İndirebileceğiniz slayt dosyaları ve Slideshare’den sunumumuz

Seminerin slaytını pdf olarak indirmek için tıklayabilirsiniz; http://bit.ly/ODTUFiePDF

Seminerin slaytını pptx olarak indirmek için tıklayabilirsiniz; http://bit.ly/ODTUFiePPTX

Seminerin slaytını Google sunusu olarak indirmek için tıklayabilirsiniz; http://bit.ly/ODTUFieGSunuBu yazı ilk ve orijinal olarak hyturkyilmaz da yayınlanmıştır.

Sizlerden ricam var!

#hyturkyilmaz #bilgeadam konu etiketleriyle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz veya bizleri mimleyebilirsiniz @bilgeadam veya @hyturkyilmaz ile.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan SEO ile zirveye çıkın! Bilge Adam şube semineri başlıklı makalemizde dijital medya, dijital medya eğitmeni ve dijital medya ve reklam hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious