Top

Eposta Abonelerinizin Kızgın Ayrılmalarına İzin Vermeyin!

Eposta Abonelerinizin Kızgın Ayrılmalarına İzin Vermeyin!

Tatil zamanlarında, insanlarda günlük hayatın sıkıcılığından kaynaklanan sabırsızlıktan eser kalmıyor. Aynı ruh halini; diyete giren, bugünden sonra değişiyorum diyen, spor salonuna yazılan insanlarda da görebilirsiniz.

Email marketer’lar veya dilimizdeki deyimiyle eposta pazarlamacıları tatil günlerinde daha da çok eposta atmaktadırlar. Bir önceki paragrafta bahsettiğimiz sabırlı olma durumu ve tolerans sahibi olma durumu ise Amerika’daki kara cuma, siber pazartesi, noel gibi zamanlarda, bizlerde bayram zamanlarında özellikle atılan yoğun reklam yönelimli eposta trafiğinde ortadan kalkmakta.

Ardı ardına gelen yüzlerce pazarlama epostalarından bahsediyoruz. Bizleri dahi çoğu zaman bıktırmakta bu durum. Üstelik eposta disk alanımızı da ciddi anlamda etkileyen yüzdelere sahipler.

Yazının devamına yazarı olduğum evenmag’tan ulaşabilirsiniz, buraya tıklayarak!

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Bu işte bir terslik var gibi... başlıklı makalemizde durdurulmuş, elmalı ve incirli hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious