Ana sayfa » Dijital pazarlama » Email Marketing » Eposta Abonelerinizin Kızgın Ayrılmalarına İzin Vermeyin!

Eposta Abonelerinizin Kızgın Ayrılmalarına İzin Vermeyin!

tarafından Hasan Yasin Türkyılmaz
0 yorum 4 gösterim

Tatil zamanlarında, insanlarda günlük hayatın sıkıcılığından kaynaklanan sabırsızlıktan eser kalmıyor. Aynı ruh halini; diyete giren, bugünden sonra değişiyorum diyen, spor salonuna yazılan insanlarda da görebilirsiniz.

Email marketer’lar veya dilimizdeki deyimiyle eposta pazarlamacıları tatil günlerinde daha da çok eposta atmaktadırlar. Bir önceki paragrafta bahsettiğimiz sabırlı olma durumu ve tolerans sahibi olma durumu ise Amerika’daki kara cuma, siber pazartesi, noel gibi zamanlarda, bizlerde bayram zamanlarında özellikle atılan yoğun reklam yönelimli eposta trafiğinde ortadan kalkmakta.

Ardı ardına gelen yüzlerce pazarlama epostalarından bahsediyoruz. Bizleri dahi çoğu zaman bıktırmakta bu durum. Üstelik eposta disk alanımızı da ciddi anlamda etkileyen yüzdelere sahipler.

Yazının devamına yazarı olduğum evenmag’tan ulaşabilirsiniz, buraya tıklayarak!

Alakalı yazılarım

Yorum

Bu site çerezleri kullanarak deneyiminizi artırmakta. Bilgilerinizi satmamakta, spam amacıyla yapılan reklamlarda da kullanmamakta. Sizlere faydalı içerikler sunarak öğrenmeniz için çabalamakta. Kabul et Devamını oku

%d blogcu bunu beğendi: