Ana sayfa » Dijital pazarlama » İçerik Pazarlama » ” İçerik pazarlamasında Google Analytics ile ölçümleme” başlıklı LinkedIn Pulse’taki yazım

” İçerik pazarlamasında Google Analytics ile ölçümleme” başlıklı LinkedIn Pulse’taki yazım

tarafından Hasan Yasin Türkyılmaz
0 yorum 16 gösterim

LinkedIn Pulse’ta yayınladığım “ İçerik pazarlamasında Google Analytics ile ölçümleme ”, başlıklı yazımı alttaki bağlantıda bulabilirsiniz!

Bu makale HYTürkyılmaz Dijital blogunun ilk zamanlarında yazdığım; Url builder ve Analytics kullanımı ile içerik pazarlama konulu yazının daha düzenli, sade anlatıma sahip halidir.

“İçerik pazarlamasında Google Analytics ile ölçümleme” başlıklı LinkedIn Pulse’taki yazım

icerik pazarlamada url builder analytics kullanimi

Görsele tıklayarak büyük halini görebilirsiniz!

Yazımda; kurumların veya bireylerin  bloglarında veya bloglamalarında yaptıkları çalışımlarda dönüşümlerini, yatırım getirilerini ölçebilmeleri için Analytics ile URL inşacısı, url builder analytics tekniğinden bahsettim. Konunun odak noktası; Analytics’te dönüşümlerinizi görebilmeniz için içerik pazarlama kampanyası ayarlaması yapmaktır.

Keyifle okumanız dileğiyle!

Alakalı yazılarım

Yorum

Bu site çerezleri kullanarak deneyiminizi artırmakta. Bilgilerinizi satmamakta, spam amacıyla yapılan reklamlarda da kullanmamakta. Sizlere faydalı içerikler sunarak öğrenmeniz için çabalamakta. Kabul et Devamını oku

%d blogcu bunu beğendi: