Business Ankara’da yayınlanan “ Growth Hacking nedir? Growth hacking ile girişimimi büyütebilir miyim, işimi geliştirebilir miyim? ”, başlıklı yazımı alttaki bağlantıda bulabilirsiniz!

” Growth Hacking nedir? Growth hacking ile girişimimi büyütebilir miyim, işimi geliştirebilir miyim? ” başlıklı Business Ankara’daki yazıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

growth hacking nedir işimi buyutebilir miyim business ankara hyturkyilmaz
Görsele tıklayarak daha ayrıntılı halini görebilirsiniz!

Yazımda; start-up ve girişimlerin işlerini nasıl büyütebileceğinden, growth hacking’in ve growth hacker’ın kim ve ne olduğundan bahsettim. Konunun odak noktası; Growth hacking nedir? Growth hacking ile girişimimi büyütebilir miyim, işimi geliştirebilir miyim? ‘dir.

Yayınlanmış olan yazıda hatalar mevcut. Redaksiyonla ilgili bu hataları buradan düzeltmek isterim. Adım Hasan Yasin Türkyılmaz. Yan sütundan zaten beni takip etmeniz için sosyal mecra adreslerim mevcut. Başlıkları ve kelimelerin ayrımlarında hatalar da olmuş. Bu yüzden yazının orijinal halini PDF şeklinde vermek isterim.

Ayrıca altta yer alan PDF dökümanı benim içerik şablonumdur. Yazdığım metinleri onun üzerinden kolayca, makaleleri ertelemeksizin yazıyorum.

7 sayfalık bu metni rahatça okuyacağınıza inanıyorum. Sağ tuş tıklayım farklı kaydete basınız.

Growth hacking ile girişimimi büyütebilir miyim, işimi geliştirebilir miyim-

Keyifle okumanız dileğiyle!

Author

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar, kurucu ve yönetici -> @g4asw @hyturkyilmaz @funnelmate @growtholia @hereherethings @justnotcasual

Write A Comment

Pinle!