Top

ODTÜ GGT, Bilge Adam Sosyal Medya Eğitimi

ODTÜ GGT Bilge Adam HYTurkyilmaz Sosyal Medya Eğitimi Tanışalım

ODTÜ GGT, Bilge Adam Sosyal Medya Eğitimi

ODTÜ GGT, Bilge Adam Sosyal Medya Eğitimi

Bilge Adam Dijital medya eğitmeni Hasan Yasin Türkyılmaz.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu’nun davetlisi olarak ODTÜ’de sosyal medya eğitimi gerçekleştirdik.

İçerisinde sosyal medya danışmanının/uzmanının yapması gerekenleri, doğruları ve yanlışları ve sosyal medyanın güzel yanlarını bulacaksınız. Daha da detayında Bilge Adam’da anlattığımız dijital medya ve reklam eğitim içeriğini bulabilirsiniz.

Eğitime dair

26 Şubat 2015’te ODTÜ GGT için sosyal medya eğitimini düzenledik Bilge Adam adına. Eğitimimiz 1 saat 36 dakika sürdü toplamda. Dijital medya eğitimimizin içeriğinden ve devamında sosyal medyadan bahsettik. Sosyal medya eğitimimizde; bir sosyal medya uzmanının, pazarlama sürecinde elde etmesi gerekenler ve elde ettiklerini nasıl kullanacağına, sürece, müşteri ilişkilerine, güvenliğe ve ayarlara, marka hatalarına ve olması gereken doğru eylemlere değindik. Yeri geldiğinde de  growth hacking’in nediri ve nasılını anlattık.

Teşekkürler!

Kitlemiz çok canlıydı, ilgileri harikaydı. Destekleri ve eğitim için yaptıkları hazırlık için çabaları üst düzeydeydi. Ve bunun için kendilerine çok teşekkür ediyorum buradan.

Aşağıda SlideShare’de paylaştığım eğitimin slaytlarını ve eğitimin görsellerini bulacaksınız;

Sunum

Görseller

ODTÜ GGT Bilge Adam HYTurkyilmaz Sosyal Medya Eğitimi Başlangıç
ODTÜ GGT Bilge Adam HYTurkyilmaz Sosyal Medya Eğitimi Tanışalım
ODTÜ GGT Bilge Adam HYTurkyilmaz Sosyal Medya Eğitimi Kitle
ODTÜ GGT Bilge Adam HYTurkyilmaz Sosyal Medya Eğitimi Soru cevap
ODTÜ GGT Bilge Adam HYTurkyilmaz Sosyal Medya Eğitimi Teşekkür ederiz

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Hacettepe Üniversitesi Sosyal Medya Eğitimi Bilge Adam Akademi başlıklı makalemizde bilge adam, hacettepe üniversitesi ve hytürkyılmaz hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious