Top

Kurumsal büyüme Stratejileri – 3

kurumsal buyume stratejiler 3 HYTurkyilmaz, interaktif pazarlama, dijital medya ve reklam hizmetleri ve blogu

Kurumsal büyüme Stratejileri – 3

Kurumsal büyüme stratejileri – 3’ü; HYTurkyilmaz, Ankara dijital medya ve reklam hizmetleri sunar!

Ben Hasan Yasin Türkyılmaz, HYTurkyilmaz blogunun yazarı ve interaktif pazarlama, dijital medya ve reklam alanında eğitim veren ve planlamalar, stratejiler ve uygulamalarla çözüm üreten bir danışmanım. Sizlere bu 3. sayımızda eski adı internet stratejileri yeni adı kurumsal büyüme stratejileri olan, KOBİ’lerin ve markaların varlıklarını, dijital medyalarını nasıl büyütebileceklerinin ipuçlarını verdiğim kartların üçüncüsünü paylaşıyor olacağım.

kurumsal buyume stratejiler 3 HYTurkyilmaz, interaktif pazarlama, dijital medya ve reklam hizmetleri ve blogu

Kurumsal büyüme stratejileri-2’nin metinleri

#KBS – 3

Yaptığınız çalışmaların büyümeye katkısını mı ölçmek istiyorsunuz?

Yaptığınız her işte, dikkat etmeniz gereken şeyler var. Bunlar; maliyet, yarar ve risktir. Bu üç eleman ne kadar iyileştirilmiş ise o kadar büyümeye katkısı var demektir.

Sizlerden bir ricam var!

Bunu yaymak için lütfen siz de paylaşın! Twitter, Facebook ve Google Plus butonlarımızı altta bulabilirsiniz. Hatta bizi sonraki stratejik seriler için takip etmeyi unutmayın, sağ sütunda bültenimiz için eposta formumuz mevcut! Beğendiğiniz sözlerimi seçerek tweet atabilirsiniz siz de!

Teşekkür ederim sizlere verdiğiniz olumlu ve olumsuz her tepki için. Sonraki yazımızda görüşmek üzere!

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan İnternet Stratejileri - 1 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious