İşiniz için en iyi dijital pazarlama ajansı bulmak için 5 ipucu

Hangeldiyev reklam ajansının sahibi olarak bu yazıda, elbette, biraz taraflı olacağım, ancak dürüst olmak gerekirse, kendi reklam ajansımın her iş için uygun olmadığını belirtmekte fayda var. Sizi ve işinizi en iyi şekilde temsil edecek bir dijital pazarlama firması bulmak önemlidir. İşte mükemmel dijital pazarlama ajansını seçerken göz önünde bulundurulması gerekenler: İhtiyaçlarınızı bilin Dijital pazarlama ajansı… Okumaya devam et İşiniz için en iyi dijital pazarlama ajansı bulmak için 5 ipucu

A/B Testi Nedir?

A/B testi nedir? Araçları nelerdir? A/B testi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar nelerdir? Bu yazımda size kısaca bunlardan bahsedeceğim. Önce bir yönetici özeti, ardından yukarıda sıraladığım soruların cevaplarını vermeye çalışacağım bir yazı olacak. A/B testi nedir için yönetici özeti A/B testi, kullanıcılardan dönüşüm almayı hedefleyen her online mecranın uygulaması gereken bir test sürecidir. Karar vermeye… Okumaya devam et A/B Testi Nedir?

Markalar için Facebook global sayfalar ve yerelleştirme nedir? Ve nasıl yapılır?

Görsele odaklanmak için tıklayınız!

Markalar için Facebook’ta global sayfalar ve yerelleştirme diye bir özellik varmış. Yeni keşfettim sizlerle de paylaşayım dedim. Brand redirect yani marka yönlendirmesi diye bir özelliğe şahit oldum! Facebook’ta ilginç bir uygulamaya daha şahit oldum. Brand redirect diye bir özelliği varmış! 🙂 Bakın bu nasıl bir şey;   Bu Spotify’nin sayfası, https://www.facebook.com/Spotify/   Türkiye’den girdiğinizi anlayınca… Okumaya devam et Markalar için Facebook global sayfalar ve yerelleştirme nedir? Ve nasıl yapılır?