Top

Writer’s Weekly(Yazarların haftalığı-kazancı anlamında-…)

Writer’s Weekly(Yazarların haftalığı-kazancı anlamında-…)

Daha önce bu siteyi Web’te yazarlık başlığı altında minicik tanıtım ile anlatmıştım. Şimdi ise ne olduğunu ve orada neler döndüğünü anlatacağım. Sitenin adresi http://www.writersweekly.com/ bu…

Ne konuda yazacağınız, ne yazacağınız ve ne şekilde yazacağınız belirtilerek sizin sadece yazmanız istenmekte. Herkes tarafından okunması/okunabilmesi şartıyla… Bu yüzden yazacağınız dil çok iyi bildiğiniz İngilizce ile olmalı.

Siteye giriş yaptığınızda tasarımın çok sade olduğunu göreceksiniz tıpkı bir kitap sayfası gibi. Bu sitede amaç sizin serbest çalışan bir yazar olarak para kazanmanız üzerine dayalı. Şimdilik kimlerden para geldiğini nasıl para geldiğini bilmemekteyim. Tecrübe edemedim ben ama güvenilir bir site olduğuna herkes hemfikir. Birçok kişi bu yolla kazanmakta.

Sitenin ilk sayfasında sol tarafta posta listesine kayıt olarak Nasıl serbest yazar olarak kazanırsınız diye bir e-kitap ücretsiz olarak size sunulmakta. Diğer kazandıran siteler de dahil buna. Tahmin ettiğim kadarıyla, yazılar e-kitap olarak satılabilmekte, iyi yazarlar ödüller kazanarak ünlenmekte ve başarısını artırmakta. En iyi yazar sitelere ücretli olarak da işe alınabilmekte.

Kısaca herşey kazanmak için! Daha fazla bilgi almanız adına foruma girmeniz ve detayları takip etmeniz gerekmekte. Arada sırada yarışmaları buraya aktaracağım haberdar olabilmeniz için. Şimdilik benden bu kadar…

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Survey Savvy Fikirlerinize ve Pazar Araştırmalarına Önem Veren Bir Anket Sitesi başlıklı makalemizde anket, araştırma ve davet hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious