Top

İnsan ne ile yaşar…

İnsan ne ile yaşar…

İlk başta Lev Tolstoy’un hayatı anlatılmakta. 118 Sayfalık, antik batı klasiklerinin sunumu…

Kitabın içinde Tolstoy 5 kurguya yer vermekte. İnsan ne ile yaşar, Üç soru, İnsana ne kadar toprak lazım, Tanrı gerçeği bilir ama…, Tek bir kıvılcım tüm evi yok eder…

Kurguların herbiri birbirinden güzel! İnsana öğütler var içinde elbette herkesin daima hatırında tutması gereken. Sosyal ortam olarak hep zengin-fakir, Tanrı- insan, toprak sahibi- sahibi olmayan gibi zıtlıkları seçmiş. Çok güzel bir anlatımı var. Bu tür kabullenilmiş bir klasiği anlatmak ya da incelemek gereksiz elbette.

Yararlı olması dileğiyle…

  • Tolstoy, Lev (2010). İnsan Ne ile Yaşar, Lacivert Yayıncılık: İstanbul

Bu da en ucuzundan satış bağlantısı;

İnsan ne ile yaşar Tolstoy

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Ay Hırsızı, Sunay Akın... başlıklı makalemizde Akin, araştırma ve ay hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious