Top

Survey Savvy Fikirlerinize ve Pazar Araştırmalarına Önem Veren Bir Anket Sitesi

Survey Savvy Fikirlerinize ve Pazar Araştırmalarına Önem Veren Bir Anket Sitesi

Survey Savvy Fikirlerinize ve Pazar Araştırmalarına Önem Veren Bir Anket Sitesi

Ücretsiz üyelik mevcut bu araştırma sitesinde. ilk girişte; hukuki yükümlülükleri bildirien sözleşme çıkıyor ki bunu kabul etmezseniz üyeliğinizi gerçekleştiremezsiniz. İnsanlar çoğunlukla okumazlar bunları tabi ama okumakta yarar. Kabul edip ilerlediğinizde kişisel bilgilerinizi girmeniz isteniyor ve kayıt süreci tamamlanıyor.

Türkçe dili yok ama Türkiye’ye yer verilmiş sistemde. Son aşamaya geldiğinizde de epostanızın aktif edilmesi gerektiği belirtiliyor, Yine surveysavy’nin hak ve yükümlülüklerini kabul etmeniz isteniyor ve internet erişim aktivitelerinizin izlenmesi ve rapor edilebilmesi ve bu sayede bağlı oldukları kuruluşlara istatistikleri haber verebilmeleri için minik bir script ya da programı indirmenizi istiyor. Bu sayede araştırmalarını yapabilecekler. Bu sistem de böyle işlemekte çünkü web pazarına dair araştırma yapmaktalar yanılmıyorsam. Bilgisayarı da ağırlaştırmayacağı ve bilgilerin çalınmayacağından bahsediyor yine.

Arkadaşları davet ettikçe, davet edilenler anket doldurdukça, siz anketleri cevapladıkça hatta anketlere uygun olmasanızda kazanabiliyorsunuz. Aylık 10 dolarlık çekilişte yer alma şansınız oluyor uyumlu olmadığınızda yalnız.

Survey Savy için herşey bundan ibaret. Amerika kökenli bir şirket. Ve birkaç yıldır piyasada olduğunu biliyorum. Sayenizde üye olmaya vakit buldum ben de :D(Hamit adlı bir takipçimizin yolladığı e -posta sayesinde inceleme imkanım oldu. Bu da ona yazdığım inceleme e-postası aslında.)

Bana da teşekkür etmek isterseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz!

Detaylı bilgisi de;

Anket başına 2 dolar kazanılmakta. Davet ettiğiniz kişiler doldurunca da 1 dolar kazanmaktasınız.  Ayrıca her ay 10 dolarlık çekiliş sayesinde 50 kişiye ödül verilmekte.

Tabi bunlar için gerekli şart her e-postaya cevap vermeniz mümkün olduğunca çabuk bir şekilde. Ve profil anketlerini yani member portraits’i tamamlamanız gerekmekte. Hepsi bu!

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Fikirmetre başlıklı makalemizde anket, fikir ve kazan hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious