Global Test Market

Global Test Market

by Hasan Yasin Türkyılmaz Şubat 16, 2011

Bu bir küresel/global kamuoyu/market araştırma şirketi. Bünyesinde bir sürü araştırma şirketinin araştırmalarını içermektedir. Survey Head yerine geçecek bir araştırma/anket sitesidir(kişisel görüş).

Kazanma ise siz anketleri tamamladıkça gerçekleşiyor. Anketler e-postanıza geliyor. Ve gittikçe artıyor. Siz marketpoint biriktiriyorsunuz ve 1000 olunca da bozduruyorsunuz ya da mağazasından satın alabiliyorsunuz veyahut hediye de kazanabiliyorsunuz anketler ile.  Paypal’a aktarım yapıyorsunuz kazancınızı.

Anket miktarı çok sık olmakta. Ve benim için şu an birincil sırada bu sistem. Çünkü bir blog yazma yolu ile nitel bir araştırma katıldım. Bugün birinci gün ve süre bitiminde 125 TL kazanacağım. Bu araştırma teklifini ise burada yani global test market’te uyguladığım ama başka bir araştırma şirketi tarafından aldım. Bence çok güzel bir hediye!

Sormak istediğiniz herhangi bir soru var ise sakın çekinmeyin. Tüm sorularınıza sıkılmadan cevaplar verilecektir.

Not:Uygulama sorumluluğu sizlere aittir. Kuruluşla hiçbir ilgim yoktur. Bu bir deneyim aktarımı ve e-kazanç bilgisidir. Fotoğrafa tıklamanız yeterli siteye ulaşmak için.

Yararlı olması dileğiyle!

Düzenleme (25.05.2011) Yukarıda 125 TL kazanacağım demişim. Düşülen vergi, havale ile 103,72 TL yolladılar. Bu da çok geç bir güncelleme oldu. İyi kazançlar…

  1. düzenleme (04.03.2015) Yukarıda anlattıklarıma ek olarak, sürekli bana gelen yorumlar ve cevaplara istinaden, bu tip anket işlerinden uzak durmanızı tavsiye ederim. Çünkü hiçbir şey kesin değil ve binlerce puanınızı bir anda yok edebiliyorlar. Bir başka öneri, bir meslek öğrenin ve bu meslekte serbest bir şekilde çalışın. Daha garantili bir yol derim. Bu iş tabi ki kolay değil ama ben yaptım. Siz de yapabilirsiniz!
Social Shares

Bültenime kaydol!

İster soru sor, ister yazılarımdan ve etkinliklerimden haberdar ol...

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar, kurucu ve yönetici -> @g4asw @hyturkyilmaz @funnelmate @growtholia @hereherethings @justnotcasual

Related Articles

Ben derim ki…
Hasan Yasin Türkyılmaz
%d blogcu bunu beğendi: