Top

Kablosuz modem tavsiyesi ve Airties modemleri incelemesi…

Kablosuz modem tavsiyesi ve Airties modemleri incelemesi…

Aslında bu bir şikayetten ibaret ama umarım birileri yararlanır bundan da zarar görmez benim gibi…

Ben TTnet adsl kullanmaktayım. Mecburen elbette ki… Dolayısıyla da kampanyalardan Airties RT-255 vb. kablolu bir modem daha almıştım vakt-i zamanında. Kablolu modem elektriksel sebeplerden dolayı bozuldu ve her 5 dk ‘da bir tabirsel olarak bağlantı gitti ve geldi. İnternete bağlanmak da bir işkence oldu tabi.

Aynısını şu an da yaşıyorum. Kablosuz ve 1 port kablolu Airties modem ki kampanyadan elde ettiydik, yine arıza verdi. Elektrik kesilmelerine bu modem dayanamıyor anladığım kadarıyla. Sürekli açık bırakıyorum modemi ona da dayanamıyor. Ama dışarıdan almaya kalksak en aşağı 110 TL istiyorlar.  Bu da benim gibi insanlar için pahalı oluyor.

Sizlere tavsiye olarak ise; benim de almayı düşündüğüm TP-Link’in TP-LINK TD-W8101G 1 PORT 54MBPS ADSL2+ MODEM ya da ZYXEL P-660W-T1 V3 ADSL2+ 1 PORT 54 MBPS KABLOSUZ modemler. Bunlar hem çok ucuza satılmaktalar hem ev içerisindeki 4-5 cihaz için ideal  hem de kalitelidirler.

Yararlı olması dileğiyle….

Yorum yazmayı ya da teşekkür etmeyi unutmayın lütfen ki varlığınızla mutlu olabileyim!

Not: Bu yazının tarihini göz ardı etmeyin. Sizin baktığınız tarihte bu bilgiler değerini yitirmiş olabilir.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Bilişimde uzmanlar için ve kendini uzman sananlar için birkaç öneri başlıklı makalemizde blog, çözümü ve hatalar hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious