Kablosuz modem tavsiyesi ve Airties modemleri incelemesi…

Kablosuz modem tavsiyesi ve Airties modemleri incelemesi…

by Hasan Yasin Türkyılmaz Nisan 11, 2011

Aslında bu bir şikayetten ibaret ama umarım birileri yararlanır bundan da zarar görmez benim gibi…

Ben TTnet adsl kullanmaktayım. Mecburen elbette ki… Dolayısıyla da kampanyalardan Airties RT-255 vb. kablolu bir modem daha almıştım vakt-i zamanında. Kablolu modem elektriksel sebeplerden dolayı bozuldu ve her 5 dk ‘da bir tabirsel olarak bağlantı gitti ve geldi. İnternete bağlanmak da bir işkence oldu tabi.

Aynısını şu an da yaşıyorum. Kablosuz ve 1 port kablolu Airties modem ki kampanyadan elde ettiydik, yine arıza verdi. Elektrik kesilmelerine bu modem dayanamıyor anladığım kadarıyla. Sürekli açık bırakıyorum modemi ona da dayanamıyor. Ama dışarıdan almaya kalksak en aşağı 110 TL istiyorlar.  Bu da benim gibi insanlar için pahalı oluyor.

Sizlere tavsiye olarak ise; benim de almayı düşündüğüm TP-Link’in TP-LINK TD-W8101G 1 PORT 54MBPS ADSL2+ MODEM ya da ZYXEL P-660W-T1 V3 ADSL2+ 1 PORT 54 MBPS KABLOSUZ modemler. Bunlar hem çok ucuza satılmaktalar hem ev içerisindeki 4-5 cihaz için ideal  hem de kalitelidirler.

Yararlı olması dileğiyle….

Yorum yazmayı ya da teşekkür etmeyi unutmayın lütfen ki varlığınızla mutlu olabileyim!

Not: Bu yazının tarihini göz ardı etmeyin. Sizin baktığınız tarihte bu bilgiler değerini yitirmiş olabilir.

Social Shares

Bültenime kaydol!

İster soru sor, ister yazılarımdan ve etkinliklerimden haberdar ol...

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar, kurucu ve yönetici -> @g4asw @hyturkyilmaz @funnelmate @growtholia @hereherethings @justnotcasual

Related Articles

%d blogcu bunu beğendi: