Uzun süredir bir web sayfasını, bir oyunu ve uygulamayı inceleme fırsatı yakalayamamıştım. Şimdi üçünü birden yapabileceğim.

Öncelikle bu yazım oyun severleri ilgilendiriyor, belirteyim;

Gamyun’daki okey oyunu

Öncelikle Gamyun’u tanıtayım.

Görselin tam boyutunu görmek için üzerine tıklayınız!

Gamyun; kendi tanımıyla oyun ve eğlence dünyası; içerisinde eşli masa oyunları, eşli strateji oyunlarının yer aldığı bir web sitesi. Üyeleri, desteği, blogu, güncel haberleri ve tabi ki oyunları bulunuyor.

Gamyun’da “En çok kazanan üyelerimiz” diye bir bileşen var. Bu modül oyunlaştırmanın temel unsurlarından birini sağlıyor Gamyun‘da. Oyuncuların kendi aralarında sıralamalarını görmelerini bu sayede rekabete girmelerini sağlıyor. Kopamadığımız oyunlardan biri Gamyun’daki okey. İşte bu oyunlaştırma tekniği sayesinde daha da güçleniyor Gamyun’a ve Gamyun’daki okey oyununa bağlılık.

Bağlılığı sadece bu sağlamıyor tabi. Ülkemiz insanı zaten okey oyununu sever, sosyal ve sıcak kanlıdır da. Bunu ise Gamyun sayesinde dijitale taşımış oluyoruz aynı zamanda.

Görselin tam boyutunu görmek için üzerine tıklayınız!

Gamyun’daki okey, üye girişi yaptığınızda da göreceksiniz binlerce oyuncuya sahip. Oyun salonları kategorik olarak ayrılmış durumda. Kullanıcıların oluşturdukları salonlar da mevcut. Puan toplanan salonlar da…

Okey oyununu oynamak için yapmanız gerekenler ise şu şekilde;

  1. Üye olun
  2. Bilgilerinizi girin
  3. Gamyun oyun uygulamasını indirin.
  4. Artık Gamyun’daki okey menüsüne girip salon seçerek oyuna katılabilirsiniz!

 

Görselin tam boyutunu görmek için üzerine tıklayınız!

 

Author

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar, kurucu ve yönetici -> @g4asw @hyturkyilmaz @funnelmate @growtholia @hereherethings @justnotcasual

Write A Comment

Pinle!