Top

BoxyJump adlı oyunumuz çıktı!

BoxyJump mobil oyunu

BoxyJump adlı oyunumuz çıktı!

BoxyJump mobil oyunu

Yerli yapım BoxyJump adlı oyunumuz çıktı!

BoxyJump oynaması kolay ve zevkli, minimal tasarıma sahip bir parkur oyunu. Karakterimiz bir kutu. Kutumuzu kare zeminlerde zıplatarak ilerletiyoruz. Ama kesinlikle boşluğa zıplamıyoruz. Zıpladığımızdaysa yanıyoruz. Her zıplama birer puan olarak bize dönüyor. En yüksek puanı elde edenler iOS’taki Gamecenter’da ve Google Play’de sıralamada yerini alıyor. Biz de başarılı oyuncularımızı sosyal medyada paylaşıyoruz!

Oyunumuz aslında bu kadar kolay değil!

Oyunumuz aslında bu kadar kolay değil! Her başarılı zıplama levelleri atladıkça daha da hızlı bir süre içerisinde gerçekleşmeli. Yoksa yine yanarsınız. İşin zorluğu da burada. Toplamda 10 level içeriyor oyunumuz ve tabib ki en hızlı level de 10.’su. Her level atladığınızda parkur da müzik de hızlanıyor ayrıca. Nasıl oynanıyor? Oyunumuzda sola bastığımızda bir defa sağa bastığımızda iki defa zıplayan kutumuz acaba her seferinde kare zeminlere denk gelebilecek mi? El, zihin ve göz koordinasyonu getiren bu minimal oyun sizi sinir edebilir ama vakitlerinizi keyifli geçirmenizi de sağlayacaktır.

Oyuna dair bilgiler

Oyun şu ana kadar 3 güncelleme aldı. Oyuncularımızı sürekli dinliyoruz ve aldığımız tepkilere veya önerilere göre güncellemeleri gerçekleştiriyoruz. Oyunumuzda başarı ve genel sıralamalar, meydan okumalar, ses kontrolleri, sosyal paylaşımlar, Youtube’ta ve diğer mecralarda oynadığımız oyunun ekran kaydını video olarak paylaşma gibi özellikler mevcut zıplayan kutucuğumuza ek olarak.

Yakında gelecek özellikler!

Boxyjump mobil oyunu​muz ​oyuncularımızın istekleri doğrultusunda yakında şu tip güncellemeler alacak;

● Hız konusunda iyileştirmeler,

● Boxy yani kutucuğa dair insani özellikler

● Boxy modellerinde çeşitlilik

● Parkur / harita çeşitliliği

● Müzik çeşitliliği

● Başarı efektleri ve kutlamalar

● Arkadaş başarımlarına dair efektler

gibi yeni özellikler ile BoxyJump oyunu daha zevkli bir hale gelecek.

BoxyJump ekibi

BoxyJump ekibi; tasarımcı, geliştirici ve dijital pazarlama uzmanından oluşmakta. Boxyjump Ivatek Studio çatısı altında Ömer Faruk Zorlu tarafından geliştirilmiş bir oyun. Dijital pazarlama uzmanımız da Hasan Yasin Türkyılmaz. BoxyJump ekibi Ankara’da yer alıyor. Zaman içerisinde başka oyunlar da geliştirmeye ve sunmaya devam edecek.

İndirme linkleri;

IOS Android Boxyjump mobil oyunu web sitesi

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Oyun severler için: Gamyun'daki okey oyunlarıyla zamanı değerlendirmek başlıklı makalemizde gamyundaki okey, oyun ve web incelemesi hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious