Ana sayfa » E-Ticaret » Site reklamı şeklinde anketlerle para kazanın!

Site reklamı şeklinde anketlerle para kazanın!

tarafından Hasan Yasin Türkyılmaz
0 yorum 15 gösterim

Site reklamı şeklinde anketlerle para kazanın! Bu bir bakıma doğru ama olay anket değil aslında. Siz aslında reklamları sergiliyorsunuz ve kazanıyorsunuz. Belli bir miktara ulaştığınızda ise paypal hesabınıza aktarım yapılıyor sizin isteğiniz ile.

En önemli ve güzel şey de fazla vaktinizi almadan fazla fazla kazandırması. Tavsiye edilen siteler arasında da yer alır. Ayrıca bir çok para ödeyen yabancı sitelerin, anket felan, linkleri de mevcut.

Kayıt olduğunuzda benim referansımla girmiş olacaksınız. Tıklar ve kaydolursanız da bana katkınız olmuş olur. Şimdiden teşekkür ederim.

Kayıt olduğunuzda hesabınıza direkt olarak 6$ eklenecek. her bir kişi 1.25$ olarak ücretlendiriliyor. Ve arada sırada da çeklişleri mevcut oluyor. Detayları sitede görebilirsiniz. Güzel ve kolayca kazanacaksınız.

Alakalı yazılarım

Yorum

Bu site çerezleri kullanarak deneyiminizi artırmakta. Bilgilerinizi satmamakta, spam amacıyla yapılan reklamlarda da kullanmamakta. Sizlere faydalı içerikler sunarak öğrenmeniz için çabalamakta. Kabul et Devamını oku

%d blogcu bunu beğendi: