Top

Survey Head Anket ve Kazanç.

Survey Head Anket ve Kazanç.

Gördüğünüz üzere ki yeni anket ve kazanç site tavsiyemiz surveyhead.com Buraya kayıt oluyorsunuz ve 5 dolar cepte. Sonrası ise yazdığınız bilgilerinize göre şekillenir ve en kolay para kazandıran modele sahipler. Win and win… 25 ve 50 dolar civarında da paypal’a çekim yapabilirsiniz. Yararlı olması dileğiyle. Resime tıklayabilirsiniz…

Edit. (02.03.2011) ; Artık fark ettiğim kadarıyla Survey Head’e Türkler ne kadar rağbet gösterse de kamuoyu şirketleri rağbet göstermiyor. Daha doğrusu Türk olarak kendinizi göstermeniz birşey ifade etmeyecek anlaşılan. Bu yüzden kimliğinizi değiştirmeniz sizin için daha iyi olacak. Yeni deneyimler yazmaya devam edilecektir.

Edit.(24.05.2011); Bugün tam 45 dk’lık bir anket uygulaması geldi bana. 3-4 haftalık inceleme sonucunda 2,50 TL vereceğini söyledi. Eğer öyle olursa birikmiş param 24, 83 TL olacak. 25 TL olsaydı çekerdim şimdi. 😀

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Survey Savvy Fikirlerinize ve Pazar Araştırmalarına Önem Veren Bir Anket Sitesi başlıklı makalemizde anket, araştırma ve davet hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious