Ana sayfa » E-Ticaret » Kitapyurdu

Kitapyurdu

tarafından Hasan Yasin Türkyılmaz
0 yorum 17 gösterim

Kitapyurdu’nda; kitaplar, kelepir kitaplar, sahaf, filmler, müzikler, dergiler, e-kitaplar ve e-dergiler, okuyucular için dergi, puan sistemi, kargo ödeyen kitaplar, ikili teklifler, setler, taksit avantajları(tabi 50 tl, 100 tl gibi sınırlar var) gibi özellikler mevcut aklıma gelenler ile.

Okuyucularına her aşamada ilgi göstermekteler, sipariş aşaması takip edilmekte ve sonunda anket uygulanarak müşteri dinlenilmekte. Tabi bu, bir sistem halinde işliyor. Kitapların yanında çok güzel ayraçlar ve yeni başladığı, bir kalem hediyesi ile de bizi mutlu etmekteler. Kısaca ortaklık sistemi hariç, eksiği olmayan bir site.

Kitapyurdu.com tecrübesi ile yeterince gelişmiş bir sisteme sahip. Ama ortaklık sistemi hariç… Çok iyi satın alma işlemini yapıyorsunuz ama ortaklıktan yararlanmanız sorunlu. Tık başına ve sipariş komisyonuna göre kazanç elde etmenize rağmen düzgünce kullanamayabiliyorsunuz hesabınızı. Başkalarının hesabındaki bilgileri görebiliyorsunuz hatta.

Yararlı olması dileğiyle…

Alakalı yazılarım

Yorum

Bu site çerezleri kullanarak deneyiminizi artırmakta. Bilgilerinizi satmamakta, spam amacıyla yapılan reklamlarda da kullanmamakta. Sizlere faydalı içerikler sunarak öğrenmeniz için çabalamakta. Kabul et Devamını oku

%d blogcu bunu beğendi: