Top

Kitapyurdu

Kitapyurdu

Kitapyurdu’nda; kitaplar, kelepir kitaplar, sahaf, filmler, müzikler, dergiler, e-kitaplar ve e-dergiler, okuyucular için dergi, puan sistemi, kargo ödeyen kitaplar, ikili teklifler, setler, taksit avantajları(tabi 50 tl, 100 tl gibi sınırlar var) gibi özellikler mevcut aklıma gelenler ile.

Okuyucularına her aşamada ilgi göstermekteler, sipariş aşaması takip edilmekte ve sonunda anket uygulanarak müşteri dinlenilmekte. Tabi bu, bir sistem halinde işliyor. Kitapların yanında çok güzel ayraçlar ve yeni başladığı, bir kalem hediyesi ile de bizi mutlu etmekteler. Kısaca ortaklık sistemi hariç, eksiği olmayan bir site.

Kitapyurdu.com tecrübesi ile yeterince gelişmiş bir sisteme sahip. Ama ortaklık sistemi hariç… Çok iyi satın alma işlemini yapıyorsunuz ama ortaklıktan yararlanmanız sorunlu. Tık başına ve sipariş komisyonuna göre kazanç elde etmenize rağmen düzgünce kullanamayabiliyorsunuz hesabınızı. Başkalarının hesabındaki bilgileri görebiliyorsunuz hatta.

Yararlı olması dileğiyle…

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Galiba ben de Amerika'da yaşıyorum. başlıklı makalemizde buzz, gizlilik ve gmail hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar @bilgeadam @g4asw @hyturkyilmaz

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious