Top

Windows 7’niz sahte/korsan, yasal değil uyarısı (7600 pack vb)

Windows 7’niz sahte/korsan, yasal değil uyarısı (7600 pack vb)

Bu uyarıyı alıyorsanız ve arka planınız simsiyah ise güncelleme yapmışsınız demektir. Korsan yüklediğinizi varsayıyoruz tabi. Bunun için çözüm var ve tekrar windows etkinleştirmeniz gerekmekte.

Öncelikle;

Güncellemeleri tamamen kapatın ve bir daha güncelleme yapmayın. Windows Update’teki tüm tikleri kaldırıyorsunuz uyarı biçimini de değiştirip uyarı vermemesini sağlayabilirsiniz ek olarak.

Sonra remove Wat32 adlı scripti(programı) indiriyorsunuz. Bu korsan avcısı güncellemesini ortadan kaldıracak. Bilgisayar yeniden başlayacak.

Ekran yine siyah. Bu kez de Win7Loader adlı programı indirip onu çalıştıracaksınız. Anakartınızıın markasını seçim oem loader yapcaksınız sonra activate loader a tıklayacaksınız ve windows 7’nizi etkinleştireceksiniz.

İşlem gayet başarılı sonuç vermektedir.

İndirme bağlantıları;

(Linkler tarafımca düzeltilmiştir.)

Remove wat ;

Buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

win7 loader;

Buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yazımızı beğendiyseniz aşağıdaki butonlardan tavsiye edebilirsiniz, paylaşabilirsiniz veya yorumlarınızı sunabilirsiniz. Teşekkürler okuduğunuz için!

Bir önceki yazımız olan Artık Windows Live Spaces blogu, WordPress tarafından sağlanacak! başlıklı makalemizde blog, live ve ortaklık hakkında bilgiler verilmektedir. Daha fazla yazımızı görmek için HYTürkyılmaz Dijital pazarlama ve growth hacking blogu anasayfası'yı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızı aşağıdaki paylaşım butonlarıyla paylaşarak sevginizi yayınız! Teşekkürler!

Hasan Yasin Türkyılmaz

İş ve ürün geliştirir. G4ASW kurucusu, Bilge Adam dijital medya eğitmeni. Growth hacking, dijital strateji, dijital pazarlama ve performans yönetimi, sosyoloji, araştırma, tasarım, yazılım, Google Adwords, Google Analytics, Facebook & Instagram, UX, SEO, CRO, eticaret, startup, mobil uygulama ve oyun odağında profesyonel danışmanlık ve atölye çalışmaları sunar. Branding Türkiye'de, HYTürkyılmaz'da, G4ASW'da, Medium'da yazar, Youtube'de video yayınlar.

Tüm yazıları - Websitesi

Beni takip edin!:
TwitterFacebookLinkedInPinterestGoogle PlusDiggFlickrStumbleUponYouTubeYelpRedditDelicious