Simsiyah bir kasa…  Tam güçte ve sata ile e-sataya uygun güç kabloları mevcut olan ve yeterince kablo bulunduran bir güç kaynağı… Güç kaynağınınki de dahil olmak üzere kasada 3 tane 21 cm’lik fan var. Oldukça sessiz… Hava sirkülasyonu çok iyi kablolar o kadar dolaştığı halde.

İçinden çıkan vidalar ile, ilk önce anakartı yükseltip sabitliyorsunuz sonra da monteliyorsunuz. Dahili donanımlar için bu kasada vidaya hiç gerek yok. Çünkü çift taraflı tutacaklar sayesinde hiç vida kullanmıyorsunuz ve çabucak takıp çıkarıyorsunuz ürünleri.

Özellikleri  ise bu sayfadan bakılabilir.

Ön kısımda; 2 usb, 1 firewire, 1 e-sata 1 speaker ve 1 mikrofon girişi mevcut. HD/ac94 özellikte hem de speaker… Yalnız Bu HD özellikli speaker’in kablosunu anakarta yetiştirmede sorun yaşadım. Kılı kılığına derler, o derece yetişti anakarttaki yerine. Kullandığım anakart Asus M4A88TD-V Evo-USB 3

Power tuşu ve Hdd ledi mavi renkli… Küçük bir reset tuşuna da sahip.

Kasa içinde işlemci için özel olarak yapılmış hava çıkış yolu mevcut.

Yalnız harici olarak takılabilecek fan yeri bulamadım. Ama gerekli de olduğunu sanmıyorum.

Ek olarak kasa ön ve arka fanı için ayarlanmış olan kablo çok rahat şekilde anakarta takılalbiliniyor. Bunu çok güzel düşünmüşler. DVD-rom içinse dil gibi çıkan kapaklı 5,25 inch’lik slot bulunmakta.

Ben gayet memnunum bu kasadan. Tavsiye bir kasadır. Paranıza hiç acımayın, daha iyisini bulamazsınız….

Author

Dijital stratejist, growth hacker, pazarlama ve reklam danışmanı, eğitmen, konuşmacı, yazar, kurucu ve yönetici -> @g4asw @hyturkyilmaz @funnelmate @growtholia @hereherethings @justnotcasual

Write A Comment

Pinle!