13

tarafından Hasan Yasin Türkyılmaz
0 yorum 7 gösterim

Imdb bilgileri için buraya tıklayınız.(türkçe çevirisi için translate.google.com’u kullanmanızı öneririm.) 2010 yapımı bir film. Amerika’nın güçlü aktörleri yer almakta Statham başta olmak üzere.

İmdb’ye göre korku ve drama… Ama aslında sadece dram ve gerilim. Çünkü gerim gerim gerildiğimi açık bir şekilde ifade edebilirim.

Film bir adamın hastanede tedavi altında olduğunu görmenizle ve oğlunun O’nu ziyarete gelişini seyretmeniz ile başlıyor. Arada geçen ve bu filme konu olan masrafların karşılanamayacağı… Tüm mesele para!

Filmin akışı ilk başta aşırı sıkıcılıktan ibaret. Sakın kalkmayın başından. Bu sadece giriş bölümü… Size, çocuğun(Sam Riley) içinde bulunduğu ruh hali verilmeye çalışılıyor. Baş rol oyuncusudur kendisi ayrıca…

Gelişme bölümünde ise çocuk olayın ne olduğunu öğrenir. Yani bizler… Şimdi sıra terlemekte! Sonuca kadar da kan ter içinde kalıyoruz çocuk ile beraber.

Sonuç bölümünde ise kardeş bahisçi(Jason Statham) Jasper’ın yaptığına inanamamakla kalıyoruz ve diğer kişiyi -amacım merak uyandırmak bu incelemede ve içeriğini söylememek ki filmin tadını çıkarabilesiniz- de akıllı olduğu için tebrik ediyoruz. Ama bu o kadar kırgın bir tebrik ki üzülmekten kendimi alamadığımı ifade etmeliyim. İzlediğinizde siz de yaşayacaksınız.

Yararlı olması dileğiyle…

Alakalı yazılarım

Yorum

Bu site çerezleri kullanarak deneyiminizi artırmakta. Bilgilerinizi satmamakta, spam amacıyla yapılan reklamlarda da kullanmamakta. Sizlere faydalı içerikler sunarak öğrenmeniz için çabalamakta. Kabul et Devamını oku

%d blogcu bunu beğendi: